INGATLANBERUHÁZÁSI MENEDZSER

Állás leírása Cégünk INGATLANBERUHÁZÁSI MENEDZSER pozícióba keres munkatársakat határozatlan időtartamra.

Feladatok:

Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal:
ajánlatok és szerződések előkészítése
a kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása
átadási és üzembehelyezési eljárások lefolytatása
elszámolások készítése, projektek utóértékelése
Kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása

A munkakör betöltésével kapcsolatos elvárások:

felsőfokú épületgépész vagy villamos mérnök végzettség
beruházásban, vagy kivitelezésben szerzett min. 2 éves gyakorlat
B kategóriás jogosítvány
kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés

ELŐNY:
műszaki ellenőri és műszaki vezetői jogosultság
Terc költségvetés készítő program gyakorlott használata
német vagy angol nyelv ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje meg bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát az epuletkarbantartoallasok@gmail.com email címre.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Budapesti cég
: + 36 30 557 3559
: epuletkarbantartoallasok@gmail.com