Létesítmény menedzser

Állás leírása Cégünk LÉTESÍTMÉNY MENEDZSER pozícióba keres munkatársat HATÁROZATLAN időtartamra.

Feladatok:

Ingatlanok teljes körű kezelése, üzemeltetése.
Közreműködés az üzemeltetési terv elkészítésében, elemzések, költségtervezések készítése.
Beosztottak irányítása, alvállalkozók felügyelete.
Bérlőmenedzsment ellátása.
Hibaelhárítási, karbantartási és üzemeltetési, beruházási, felújítási feladatok végrehajtásának figyelemmel kísérése.
Részvétel ingatlan felújítások tervezésében.
Ellenőrzi területének energiagazdálkodását.
Üzemeltetéshez kapcsolódó költségszámlák ellenőrzése.

A munkakör betöltésével kapcsolatos elvárások:

Műszaki középfokú végzettség
Minimum 2 év szakmai/vezetői gyakorlat
B kategóriás gépjárművezetői engedély
Társalgási szintű angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
Vezető és kommunikációs készég
Precizitás
Előny: felsőfokú műszaki szakirányú végzettség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje meg bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát az epuletkarbantartoallasok@gmail.com email címre.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Budapesti cég
: + 36 30 557 3559
: epuletkarbantartoallasok@gmail.com