Dolgozz kiküldetésben 6 hónapot, Montreálban, C++ fejlesztőként!

Állás leírása Repülőgép szimulációval foglalkozó multinacionális, nemzetközi partnerünk keres C++ fejlesztő kollégát AZONNALI kezdéssel.

Szeretnél külföldön tapasztalatot szerezni? Szereted a különböző nemzetek kultúráit testközelből megismerni? Emellett erős C++ fejlesztői tudással rendelkezel?

Amennyiben igazak Rád a fenti kérdések, itt egy tökéletes pozíció számodra!

Feladatok:
• C++ és Open GL használatával új vizuális effektek és 3D grafikák készítése, fejlesztése, optimalizálása (pl: időjárás, speciális effektek: hajtómű, földön lévő homok mozgása stb.)
• minél valósághűbb grafikus effektek fejlesztése
• teljes körű felelősség a fejlesztés állapotáért (igény felmerülés, tesztelés, integrálás)
• segítségnyújtás belső és külső megrendelőknek

Kulcs kompetenciák
• Mérnök Informatikus / Villamosmérnök diploma
• Minimum 3 év szoftverfejlesztési tapasztalat
• Jó objektum-orientált szemlélet
• Erős programozói tudás C++ nyelven
• Tapasztalat az implementálásban, szoftver életciklus és konfigurációs menedzser eszközök használatában
• Tapasztalat valós idejű szoftverfejlesztésben és Open GL-ben
• Képesség az önálló munkavégzésre, agilis környezetben
• Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

Szükséges nyelvtudás
Folyékony angol nyelvtudás

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Montreál, 6 hónapos projekt

Amit a megbízónk kínál
• kiküldetés idejére: 35€ napidíj az alapbéren felül
• szállás biztosítása
• utazás költsége
• biztosítás

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Jelentkezés: https://goo.gl/rxKTvo
Munkavégzés helye Montreál, 6 hónapos projekt
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu