Tapasztalt pénzügyi munkatársat keresünk multinacionális szoftverfejlesztő céghez!

Állás leírása Repülőgép szimulációs fejlesztéssel foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk tapasztalt pénzügyi munkatársat Budára.

Munkaköri leírás, feladatok:
• A vállalat teljes könyvelésének ellátása, a GAAP&IFRS szabályok szerint
• Tárgyi eszközök nyilvántartása,
kifizetések figyelemmel kísérése
• Havi, negyedéves, éves zárások elkészítése
• Áfa és adózási terület ellátása
• Kapcsolattartás a pénzügyi-számviteli területen, kontrolling, belső ellenőrök, pénzintézetek, illetve ügyfelek felé pénzügyi kérdésekben
• A belső vállalati szabályoknak való megfelelésnek, illetve a SOX betartásának felügyelete
• Napi, havi vezetői riportok elkészítése
• Költségvetés készítésében való részvétel

Kulcs kompetenciák
• Gazdasági diploma
• Több éves tapasztalat könyvelési területen, gazdasági osztályon, ideális esetben multinacionális cégben
• Magas szintű MS Office tudás

Szükséges nyelvtudás
• folyékony angoltudás, szóban és írásban

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
11. kerület

Amit a megbízónk kínál
• Tudásszintnek megfelelő bérezés
• Kiváló munkakörnyezet
• Stabil cég nyújtotta háttér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Nyelvi képzések lehetősége

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Jelentkezés: https://goo.gl/GgqP44
Munkavégzés helye 11. kerület
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu