Biztosító partnerünk tapasztalt Java programozókat keres egyedi rendszer fejlesztéséhez!

Állás leírása Multinacionális partnerünk 18 országban van jelen, több mint 12000 munkatárssal. Erős piaci pozícióval rendelkezik a cég, hazai és nemzetközi porondon egyaránt. Junior és senior fejlesztővel is bővítik csapatukat!

Feladat:
• Ügyfelünk termékeinek fejlesztése.
• Külső cég fejlesztését írják át, illetve fejlesztik tovább. A csapatot most építik fel!
• Egy internetbankhoz hasonló webes felületet fejlesztenek, amelyet az ügyfeleik használnak.
• Folyamatos új üzleti funkciók implementálása.
Kulcs kompetenciák
Juniorok esetén:
• Legalább 1 éves JavaSE/JavaEE tapasztalat
• Stratégiai gondolkodás
• Nyitott személyiség

Seniorok esetén:
• 5 év JavaEE fejlesztési tapasztalat
• Keretrendszer ismeret

Előnyt jelent
• Banki, biztosítói területen szerzett tapasztalat
• Diploma megléte

Szükséges nyelvtudás
Angol alapszintű nyelvtudás

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 6. kerület

Amit a megbízónk kínál
• Kiemelt bérezés
• Kiváló munkakörnyezet
• Jól megközelíthető belvárosi iroda
• Bónuszrendszer (ami körülbelül 1 havi bér, teljesítményértékelés alapján)
• Stabil cég, biztos háttér, előrelépési lehetőség a cégen belül.

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Jelentkezés: https://goo.gl/foLvfK
Munkavégzés helye Budapest, 6. kerület
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu