C# teszt fejlesztőt keresünk repülés szimulációval foglalkozó nemzetközi ügyfelünkhöz!

Állás leírása Gondolkodsz külföldi munkában, de még nem határoztad el magad? Ügyfelünknél van lehetőséged belekóstolni! Repülőgép és orvosi szimulációs szoftverek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnercégünk részére keresünk, olyan C# fejlesztőket, akiknek nincs problémájuk az angol kommunikációval, és rugalmasak annyira, hogy szívesen vállaljanak üzleti utakat.

Feladatok:
• Repülőszimulátorok vizuális rendszerével foglalkozó fejlesztői csapat munkájában való részvétel
• Automatizált tesztelési környezet fejlesztése és karbantartása

Kulcs kompetenciák
• 1-3 év C# programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
• .NET környezet ismerete
• Tesztelési módszerek ismerete (unit testing)
• Önállóság és gyors tanulási készség
• Utazási hajlandóság évente pár hét, viszont februárban/márciusban 3-4 hét kintlétre lehet számítani egy új fejlesztés miatt.

Előnyt jelent
• Automatizált GUI tesztelésben szerzett tapasztalat
• Javascript fejlesztési tapasztalat (NodeJS, AngularJS, TypeScript)
• Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)
• Francia nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás
Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 11. kerület, projekttől függően utazási lehetőség Montreálba!

Amit a megbízónk kínál
• Szakmai fejlődési lehetőség: szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Támogatják a felsőfokú -és doktori tanulmányokat, illetve a saját kutatásokat.
• Utazási lehetőség: Multinacionális környezetben szerezhetsz tapasztalatot
• Rendszeres innovációs versenyek
• Korszerű és kényelmes irodai környezet: biciklitároló, csocsó, jakuzzi, ping-pong, kosárlabda, inspiráló terek
• Béren kívüli plusz juttatások: Választható cafeteria lehetőségek (SZÉP-kártya, étkezési utalvány), BKV-bérlet, egészségbiztosítás

Szükséges dokumentumok
Angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz

Jelentkezés: https://goo.gl/15QS2G
Munkavégzés helye Budapest, 11. kerület, projekttől függően utazási lehetőség Montreálba!
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu