Operátor / gépkezelő és Csiszoló operátor pozícióban keressünk munkatársakat. Feladatok - gyártógépek kezelése, kiszolgálása, aktív részvétel a termékek előállításában - munkavédelmi, balesetvédelmi és minőségügyi előírások betartása - a selejt azonosítá

Állás leírása
Operátor / gépkezelő és Csiszoló operátor pozícióban keressünk munkatársakat.

Feladatok:
- gyártógépek kezelése, kiszolgálása, aktív részvétel a termékek előállításában
- munkavédelmi, balesetvédelmi és minőségügyi előírások betartása
- a selejt azonosítása és kiküszöbölése
- napi, heti és havi takarítások elvégzése a munkakörnyezetében
- aktív részvétel az újítási programokban

Elvárások:
- minimum alapfokú iskolai végzettség (a szükséges képzéseket a vállalat biztosítja)
- műszakos munkarend vállalása (1, 3 illetve 4 műszak)
- terhelhetőség, rugalmasság

Amit nyújtunk:
- barátságos és modern munkakörnyezet; stabil nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes bérezés, havi túlóra kifizetés és kiemelt cafeteria
- célprémium, dolgozói jutalmazási rendszer
- ingyenes céges buszjáratok (Kecskemét, Ballószög, Kadafalva, Nagykőrös, Katonatelep, Kiskunfélegyháza, Helvécia, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Akasztó, Csengőd, Tabdi, Kaskantyú, Páhi, Orgovány útirányból) vagy bejárási támogatás saját gépjárművel történő utazás esetében (nettó 15 Ft / km)
- belső képzési program, szakmai fejlődési lehetőség
- ergonómiai – és jóléti programok, vállalati rendezvények
Munkavégzés helye Helvécia
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat OpenJobs
: info.openjobs2@gmail.com