Raktáros

Állás leírása A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
villamos-ipari gyártással és kivitelezéssel foglalkozó partnere részére Vértesszőlősre megváltozott munkaképességű álláskeresők
jelentkezését várja az alábbi munkakörbe
Raktáros

Feladatok:
• Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
• Számítógépes raktári nyilvántartórendszer folyamatos és naprakész vezetése
• A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
• Közreműködés a leltározás és egyéb raktári munkák során
• Anyagmozgatási feladatok (kézi anyagmozgató – raklapemelő békával)
• A raktári rend, tisztaság, fenntartása

Elvárások:
• Pontos munkavégzés
• Megbízhatóság és rugalmasság
• Önálló és csapatban történő munkavégzés vállalása
• Állóképesség, (járással, emeléssel járó feladatok)
• Érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolásához

Előnyt jelent:
• hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• versenyképes bérezés
• egyéb juttatások
• munkába járás támogatása
• munkaruha

A munkavégzés körülményei:
• Teljes munkaidős foglalkoztatás, de részmunkaidő is lehetséges
• Munkaidő 07:30 -16:00

A munkavégzés helye: Vértesszőlős

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06/ 20- 5 595 865 -as telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „raktáros Vértesszőlősre” megnevezéssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre is.
Munkavégzés helye Vértesszőlős
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
: 20/ 5595865
: oneletrajz@napra-forgo.hu