VILLANYSZERELŐ / ÖSSZESZERELŐ (Reklámfelirat, világító doboz gyártás)

Állás leírása Bepro Solutions Kft. 2011. év elején alakult. Megalakulásunk óta töretlenül és dinamikusan növekszünk, a cég anyagi helyzete stabil. Jelenlegi létszámunk 25 fő, tavalyi árbevételünk 352 M HUF volt.
Kis szériás, egyedi gyártásban készülő, igényes kivitelű reklám, illetve belsőépítészeti design termékek gyártására specializálódott üzemünkbe keressük új kollégánkat.

Fő feladataid a következők lesznek:
▪egyedi gyártású reklámipari termékek (reklámfeliratok, világító táblák) ledezése, bekábelezése, szakszerű, szabványoknak megfelelő elektromos bekötése
▪termékek összeszerelése, azaz a legyártott alkatrészek összeállítása, készre szerelése, csomagolása
▪egyedi gyártás minden egyéb részfolyamataiban történő aktív részvétel (csiszolás, felületkezelés, méretre vágás, stb.)

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:
▪villanyszerelő képesítés, szakmunkás bizonyítvány
▪minimum 3 - 4 éves gyártás területén szerzett releváns szakmai tapasztalat

Az ideális jelölt, akit keresünk:
▪munkát keres, nem pedig munkahelyet
▪rendelkezik villanyszerelő szakképesítéssel, szakmunkás vizsgával
▪rendelkezik legalább 3 - 4 év aktív szakirányú munkatapasztalattal
▪szeret igényes termékeket előállítani
▪képes használni a józan "paraszti" eszét (nem csinál tudományt abból, ami nem az)
▪igazi megoldó típus, azaz megoldásokban és nem pedig problémákban gondolkodik
▪rendelkezik a kellő igyekezettel és alázattal ahhoz, hogy mielőbb beilleszkedjen egy működő csapat, működő rendszerébe
▪takarékoskodó, azaz szeret gazdaságosan dolgozni, spórol az anyagokkal, kevés selejttel dolgozik, és folyamatosan azon jár az agya, hogy hogyan lehet egyszerűsíteni, gyorsítani, olcsósítani a munkáját
▪szeret kölcsönös előnyökön alapuló együttműködéseket kialakítani
▪szereti rendben tudni a dolgokat és folyamatában elvégezni a munkát
▪hatalmas türelme és lélekjelenléte van, de cselekvőkész és cselekvőképes, ha beavatkozásra van szükség
▪stresszhelyzetekben higgadt tud maradni és átgondolt döntéseket tud hozni, nem kapkod
▪önmagára igényes, tiszta, ápolt megjelenésű, büntetlen előéletű
▪becsületes, lojális, ragaszkodó, megbízható, igazmondó

Előnyt élvez az a jelölt, aki:
▪ reklámiparban, reklámeszköz gyártásban szerzett aktív tapasztalattal rendelkezik

Mit ajánlunk:
▪változatos és sokrétű feladatok (így nem válik unalmassá)
▪fiatalos, dinamikus capat
▪műhelymunka
▪jó kereseti lehetőség + túlóra lehetőség
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat OpenJobs
: info.openjobs2@gmail.com