Gyártáselőkészítő (GYEK)

Állás leírása
Bepro Solutions Kft. 2011. év elején alakult. Megalakulásunk óta töretlenül és dinamikusan növekszünk, a cég anyagi helyzete stabil. Jelenlegi létszámunk 25 fő, tavalyi árbevételünk 352 M HUF volt.

Kis szériás, egyedi gyártásban készülő, igényes kivitelű reklám, illetve belsőépítészeti design termékek gyártására specializálódott üzemünkbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:
▪ Önköltségi kalkulációk készítése
▪ Helyszíni felmérések elvégzése
▪ Gyártmánytervek elkészítése
▪ Projektmenedzserek műszaki támogatása
▪ Egyéb szükséges adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
▪ rendelkezik legalább 3 - 4 év aktív munkatapasztalattal
▪ AutoCAD, Inventor programok felhasználói szintű ismerete
▪ rendelkezik kellő anyag és technológia ismerettel
▪ képes gyorsan tanulni, új technológiákat, új alapanyagokat megismerni
▪ képes használni a józan "paraszti" eszét (nem csinál tudományt abból, ami nem az)
▪ igazi megoldó típus, azaz megoldásokban és nem pedig problémákban gondolkodik
▪ célokban, folyamatokban és határidőkben gondolkodik és azokat mindig teljesíti
▪ teljesítmény orientált, teljesítményét nem munkaórákban méri
▪ rendelkezik a kellő igyekezettel és alázattal ahhoz, hogy mielőbb beilleszkedjen egy működő csapat, működő rendszerébe
▪ könnyen meglátja az összefüggéseket, vesz észre és használ ki szinergiákat
▪ rendszerető, rendszerező típus
▪ gazdaságosan tervez, és folyamatosan azon jár az agya, hogy hogyan lehet egyszerűsíteni, gyorsítani, olcsósítani a gyártási folymatokon
▪ nem csak 8 órában érdekli a szakma, nyitott szemmel jár a világban, figyeli a konkurencia termékeit és képes jobbító célzatú javaslatokat megfogalmazni
▪ szeret kölcsönös előnyökön alapuló együttműködéseket kialakítani
▪ szereti rendben tudni a dolgokat és folyamatában elvégezni a munkát
▪ önmagára igényes, tiszta, ápolt megjelenésű, büntetlen előéletű
▪ emellett rugalmas, jófej, becsületes, lojális, ragaszkodó, megbízható, igazmondó, egyszóval jó ember

Előnyök:
▪ egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
▪ reklámipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
▪ kiemelkedő CAD programozási ismeretek

Amit nyújtunk:
▪ kiemelkedő bérezés
▪ fiatalos, dinamikus, sikeres, jókedvű csapat
▪ sok munka, izgalmas, sokrátű feladatok
▪ előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat OpenJobs
: info.openjobs2@gmail.com