Villamosmérnök végzettséggel, beágyazott fejlesztőt keresünk, juniorokat és seniorokat egyaránt!

Állás leírása Akár junior, akár senior fejlesztőmérnök vagy, ha jártas vagy C fejlesztésben és az autóiparban, ezt a lehetőséget kár lenne kihagynod.

Partnerünk élen jár az autóipari elektronikai fejlesztésekben, új csapatukba csatlakozhatsz most Te is. Egy folyamatosan fejlődő részleg munkájába kapcsolódhatsz be. Remek karrierépítési lehetőséget kínálunk valós szakmai kihívásokkal.

A munkakör leírása:
• A fő feladat, olyan szoftverek fejlesztése, melyeket aztán majd mikroprocesszor vezérelt elektronikus rendszerek használnak.
• SW analízis, a szoftver hatékonyságának megbecslése, integrációs és modul tesztek elvégzése, debuggolás, modul tervezés
• Egyedi szoftverkomponensek írása és fejlesztése C nyelven
• AUTOSAR kompatibilis SW komponensek végrehajtása
• Aktív részvétel a fejlesztés minden fázisában
• Szoros együttműködés a nemzetközi fejlesztőpartnerekkel, és a HW-, rendszer-, és Tesztmérnökökkel
• Senior jelöltek közvetlen támogatják az projektmenedzserek munkáját a tervezésben/végrehajtásban.
Kulcs kompetenciák
• Bsc/Msc diploma informatika, elektronika és telekommunikáció, matematika, autóipari vagy bármely más hasonló területen
• Senior jelölteknél 5+ év tapasztalat szoftverfejlesztési területen(előny ha autóipari terület), C nyelv ismeret
• Junior jelölteknél: 1-3 év szoftverfejlesztői tapasztalat, lehetőleg autóipari területen, és erős C programozási ismeretek
• Seniorok-nál elvárás: Automative SPICE, ISO26262

Előnyt jelent
Kreativitás, jó meggyőzőképesség, jó problémamegoldó készség.
Az alábbiak ismeret előnyt jelent: AUTOSAR, CAN, ASPICE, IEC61508 / ISO26262,
• UML, DOORS, ClearQuest, ClearCase, Enterprise Architect and UDS
• Tapasztalat elektromos meghajtások területén
• Részvétel a németországi felkészítőprogramban (több hónap)

Szükséges nyelvtudás
Magabiztos angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 10. kerület

Amit a megbízónk kínál
• Karrierépítési lehetőség egy fejlődő csapatban, részvétel úttörő fejlesztésekben,
• Szakmai fejlődésed támogatása is a juttatási csomag része, emellett nyelvtanulási lehetőség is biztosított.

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Munkavégzés helye Budapest, 10. kerület
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu