Rendszerszervezés a szakterületed? Itt a tökéletes pozíció számodra!

Állás leírása Amennyiben igaz Rád a cím, ne is keress tovább. Ez 2017 év nagy lehetősége! Egyedülállóan nagy bonyolultságú, és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú partnercégünkhöz keresünk rendszerszervező munkatársat.

Ha kiválasztanak, a feladatod lesz:
• rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése
• igazgatási rendszertervek elkészítése
• bevezetett szoftverek rendszerleíró folyamatainak módosítása jogszabályváltozások esetén
• szoftverek tesztelése bevezetés előtt és módosításkor
• bevezetett szoftverekkel kapcsolatos hibajelentések ellenőrzése továbbítása fejlesztők felé
• kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal

Kulcs kompetenciák
• Felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági);
• modellezési módszertanok ismerete;
• legalább 3 éves tapasztalat komplex rendszerek szervezésében
• képesség csapatmunkában történő munkavégzésre
• nyitottság a tudásmegosztásra
• tanulási vágy
• rendszerszemlélet
• hosszú távra való tervezés

Előnyt jelent
• UML ismeret;
• Enterprise Architect ismerete;
• államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Szükséges nyelvtudás
Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 13. kerület

Amit a megbízónk kínál
• Versenyképes fizetés;
• alkalmazotti státusz;
• változatos, sokrétű feladatok; szakmai fejlődési lehetőség;
• megoldás-orientált légkör;
• bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Munkavégzés helye Budapest, 13. kerület
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu