Tapasztalt gépész tervezőmérnöki álláslehetőség Székesfehérváron!

Állás leírása A partnerünk egy több ezer főt foglalkoztató multicég,a székesfehérvári Ipari Parkban.
Gépészmérnöki csapatukba keresünk új kollégákat.

Feladatok:
• Gépész termékek tervezése CAD eszköztárral (Catia, Unigraphics NX), megbízható, költséghatékony munka elvárás
• Tervezési dokumentáció kiadásának felügyelése, megszervezése
• Tervrajzok készítése a vásárlói igényeknek és a követelményeinek megfelelve
• A megbízók/vásárlók igényeinek megismerése, megértése, a teljesítménnyel, minőséggel, megbízhatósággal kapcsolatos elvárások és a mérnöki szabványok, korlátok pontos betartása
• A megfelelő dokumentáció elkészítése, ezzel is támogatva a tervezési folyamatot
• Anyagjegyzékek készítése, támogatása
• DFMEA,DFA, FEA analízis végzése termékfejlesztés közben, gyártási veszélyek, tervezési hibák megkeresése
• DVP tesztek végrehajtása a kockázatok minimalizálása érdekében, illetve a robosztus dizájn szükségességének alátámasztása. Tesztelési adatok, eredmények elemzése, a szükséges műveletek végrehajtása
• Részvétel a fejlesztési dokumentumok elkészítésében, belső körökben, a fejlesztői teamekkel közösen
• Részvétel a vásárlók, szállítmányozók és a munkatársak részére szánt fejlesztési és alkalmazhatósági dokumentumok elkészítésével, az említett csoportokkal közösen
• Rajzok, mérnöki modellek piacra kerülésének felügyelése, az adatmenedzsment rendszer adminisztrációja
• Technikai jelentések, prezentációk elkészítése
• Gyártás utáni terméktámogatás
• Az osztály fejlődési irányának támogatása, az osztályvezető utasításainak betartása
• Technikai támogatás, az ügyfelek problémáinak kezelése, megoldás javaslása

Kulcs kompetenciák
• Alapszakos mechanikai mérnök diploma, 3 év terméktervezési tapasztalat,
• Hangszóró tervezések, elektronikai területről való minimum 3 éves tapasztalat
• Minimum 2 év 3D CAD tapasztalat (Catia V5-el)
• DFMEA és vagy DRBFM analitikai eszközök ismerete
• Minimum 2 év tapasztalat az autóipar alábbi területein: injekció tervezési kritériumai, fúvókaöntés, fémmunka, komponens tervezés
• Motivált lelkes személyiség, érdeklődés a hangszórók tervezése iránt, egyéb audio eszközök iránt
• Mechanikai dizájn ismeretek, egyaránt elméleti (egyetemen szerzett) és gyakorlati ismeretek.

Előnyt jelent
• autóiparban szerzett tapasztalat előny, mesterdiploma előnyt jelent
• Kreatív és innovatív gondolkodásmód, bizonyítottan képes egy tervből terméket létrehozni
• Határidők betartása, jó tervező és és rendszerezőképesség
• Kiváló kommunikációs és előadói képességek

Szükséges nyelvtudás
Tárgyalóképes angol nyelvtudás, alapszintű német nyelvtudás

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Székesfehérvár

Amit a megbízónk kínál
• Komoly kihívásokkal teli projektek
• Remek munkakörnyezet
• Betanulási program
• Versenyképes fizetés
• Albérleti hozzájárulás
• Benzinelszámolás (az ipari park autóval megközelíthető)
• Cafetéria

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu