Standard akusztikai mérnök kerestetik egy nemzetközi autóipari vállalathoz!

Állás leírása Olyan munkahelyet keresel, ahol értékelik a képességeidet, tapasztalatod, lelkesedésed? Próbáld ki, mit érhetsz el ennél a cégnél, amely egyike a legnagyobb audio-technikai és elektronikai berendezéseket gyártó nemzetközi vállalatoknak.

Feladat:
• Automata hangrendszerekbe szánt hangszóróalkatrészek tervezése és fejlesztése
• Aktív technikai interfész szerepvállalás, elsősorban az európai megbízókkal
• Közös munkavégzés a rendszermérnöki, gyártásmérnöki, gyártási, értékesítési, szállítmányozási osztályokkal.
• Az osztályokon átívelő projektek költséghatékonyságának biztosítása, minőségbiztosítása
• Kapcsolattartás az európai (főleg német) autógyárakkal
• Aktív részvétel a RFI/RFQ fázisban, ez magában foglalja a hangszóró fejlesztésével kapcsolatos feladatokat és más belső és külső követelményeket
• A Peer to Peer Design bírálatok támogatása, a rendezvényeken való részvétel, továbbá a vásárlói és projekt bírálatok támogatása
• Technikai specifikációk analizálása, visszajelzés az ügyfélnek
• DFMEA, DRBFM analízis és más tanulmányok végzése
• Tervek, specifikációk készítése, technikai jelentések írása, benyújtása
• Akusztikus, elektronikus és mágneses hangszóró-szimulációk végrehajtása, mérések elvégzése
• A határidők betartásának biztosítása a fejlesztéshez kapcsolatos ügyekben, költségkeret betartása
• Az osztály fejlődési irányának támogatása, az osztályvezető utasításainak betartása.

Kulcs kompetenciák
• Villamosmérnöki diploma
• Minimum 2 év akusztikus transzduktor tervezésben szerzett tapasztalat vagy hangmérnöki tapasztalat
• Hangszórókra alkalmazott szimulációs és mérési módszerek ismerete
• Elektromechanikai elvek ismerete, elméleti (egyetemen szerzett) és gyakorlati tudás egyaránt elvárt

Előnyt jelent
• Motivált, lelkes, kommunikatív, nyitott személyiség

Szükséges nyelvtudás
Tárgyalóképes angol nyelvtudás, alapfokú német nyelvtudás

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Székesfehérvár

Amit a megbízónk kínál
• Komoly kihívásokkal teli projektek
• Esztétikus munkakörnyezet
• Betanulási program
• Albérleti hozzájárulás
• Benzinelszámolás (az Ipari Park autóval megközelíthető)
• Cafetéria

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu