Tehergépkocsi vezető

Állás leírása Tehergépkocsi vezető
(állványépítések területén)

Feladatok
Tehergépkocsi szállítmányok – főképp állványok szállítása
Segítségnyújtás állványok le- és felépítésénél
Fel- és lerakodás az összes biztonsági előírás betartásával

Amit elvárunk
Szakirányú végzettség
Szakmai tapasztalat tehergépkocsi vezetőként előfeltétel
Tapasztalatok az állványépítés területén, illetve a szakmában szokásos állványrendszerekkel előnyt jelentenek
Társalgási szintű német nyelvtudás
Csapatjátékos, rugalmas és fizikailag terhelhető

Amit kínálunk
Az építőiparban hagyományokkal rendelkező cégben való munka
A teljesítménynek megfelelő bér változatos tevékenységek mellett
Sikeres próbaidőt követően lehetséges a fix alkalmazás
Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette az érdeklődésed, német és magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk az office@jobhills.hu címen, vagy a https://www.jobhills.hu honlapon keresztül feltöltheted. Minden jelentkező adatát bizalmasan kezeljük!
Köszönettel!
JOBHills csapata
Munkavégzés helye Ausztria
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat JOBHILLS Személyzeti Tanácsadó Bt.
: +36309719500
: office@jobhills.hu