Építési ügyintézőt keresünk

Állás leírása ÁLLÁSHIRDETÉS

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala keres szakembert építéshatósági ügyintéző munkakör betöltésére.
A jelentkezés feltételei:
- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- cselekvőképesség, ne álljon a foglalkozás gyakorlásától eltiltás hatálya alatt,
- felsőfokú építészmérnöki, építőmérnöki, magasépítő üzemmérnöki, településmérnöki, vagy ezekkel egyenértékű végzettség,(részletesen: www.szekesfehervar.hu/ügyintézés/állásajánlatok)
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Ellátandó feladatok: Jegyzői hatáskörbe tartozó I. fokú építéshatósági feladatok ellátása.

Előnyt jelenthet:
- B kategóriás jogosítvány
- közigazgatási alapvizsga és/vagy szakvizsga
- építésügyi vizsga
- ÉTDR használati tapasztalat
Benyújtandó iratok:
- szakmai önéletrajz, amely tartalmazza a korábbi jogviszonyok időtartamát, a betöltött munkakört,
-iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító iratok másolata,
- hozzájárulás a személyes adatok kezeléséhez.
Jelentkezés benyújtásának módja: elektronikus úton a szemelyugy@pmhiv.szekesfehervar.hu email címre.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Székesfehérvár Polgármesteri Hivatala
: 22/537-194
: szemelyugy@pmhiv.szekesfehervar.hu