Üzemeltetési asszisztens

Állás leírása Szeretnél Üzemeltetési asszisztens lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladatokat kínálunk Neked?
• Recepciós feladatokat (vendégek fogadása, kiszolgálása),
• az üzemeltetési részleghez tartozó adminisztráció vezetését,
• operatív részvételt a tárgyi eszközök és a dokumentumok kezelésében,
• a kiosztott ”mini projektek” kivitelezésének tervezését, majd egyeztetés után a végrehajtását,
• kapcsolattartást cégen belül és kívül (meglévő partnerekkel),
• új partnerek felkutatását,
• aktív részvételt a csoportot érintő feladatokban.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?
• Középfokú végzettséget,
• felhasználói szintű számítógép-, irodai alkalmazás- és internet használat-ismeretet,
• jó kommunikációs készséget,
• legalább alapfokú angol nyelvtudást,
• önálló munkavégzést, proaktív hozzáállást,
• új területek megismerése iránti fogékonyságot,
• határozott, kommunikatív, korrekt személyiséget.

Előnyt jelent:
• B kategóriás jogosítvány,
• hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk Neked:
• Tisztességes, kiszámítható jövedelmet,
• kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,
• szakmai fejlődési lehetőséget,
• dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?
Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034101001@edigital.hu
Munkavégzés helye Budapest, III, kerület (Reményi ede u. 23.)
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Extreme Digital Zrt.
: 06202900779
: hr@edigital.hu