Call center operátor

Állás leírása
Multinacionális társasághivatalosan megbízott partnereként a TelEx Center Kft. keres jó kommunikációs készséggel és kitartással rendelkező kollégákat az alábbi pozícióba:

Várjuk úgy pályakezdők,mind tapasztalt call centeresek jelentkezését. Egy a lényeg, szeress sokat beszélni és légy szorgalmas a többire megtanítunk.

Feladatok
Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel;
Időpontegyeztetés, tárgyalás szervezés szakértőink számára;
Kintlévőségkezelés és állományvédelem;
Telefonos értékesítés;
Melegítés, "lead generálás";
Piackutatás;
Adminisztráció.

Elvárások
Légy pontos!
Szeress telefonon beszélgetni!
Legyenek céljaid, elvárásaid, terveid, légy proaktív és szorgalmas!
Érts egy kicsit a számítógéphez (tudd hol kell bekapcsolni)!
Bírd a terhelést!

Előny, de nem feltétel ha:

Van érettségid vagy akár felsőfokú
végzettséged.
Van tapasztalatod ügyfélkezelésben,
telefonos értékesítésben, banki,
biztosítási területen.

Előnyök
Gyors előrejutási lehetőség;
Folyamatos oktatások, csapatépítő tréningek, telefonálástechnikai tréningek;
Profi leszel abban amit csinálsz,és jól is fogod magad érezni.

Amit nyújtunk
Munkaidő:

Délelőtt és délután 8-6-4 órás műszakok sok ;
8-20 óra között csak hétköznap.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat OpenJobs
: info.openjobs2@gmail.com