Telefonos értékesítő

Állás leírása
Holland multinacionális biztosító társaság keres jó kommunikációs készséggel rendelkező kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok
lakásbiztosítás értékesítése,
üzletkötői tárgyalási időpontok egyeztetése,
belső és generált adatbázisok alapján hívások (meleg + hideg hívások),
hívások adminisztrációja.

Elvárások
középfokú végzettség (érettségi),
kiváló kommunikációs készség,
felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
értékesítésben vagy call center-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
a „nyilvántartásban nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány,
felelősségteljes hozzáállás,
precizitás és terhelhetőség,
erős monotonitás tűrés,
jó kommunikáció készség.

Előnyök
minőségi munkakörnyezet,
profi betanítás (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek),
bejelentett jövedelem (fix alapbér és mozgó bér a megkötött szerződések után),
multinacionális háttér.

Amit nyújtunk
Munkaidő: 8 órás váltott műszak (8-16 és 12-20 óra közötti munkavégzéssel);
Munkabér: biztos alapbér + prémium ami már a képzés idejére is jár;
Munkavégzés helye: Lurdy ház – 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat OpenJobs
: info.openjobs2@gmail.com