Pénzügyi Tanácsadó

Állás leírása
Piacvezető nemzetközi pénzintézet keres pénzügyi tanácsadókat Budapest, és Pest megyében.

Várjuk pályázatát, ha Ön:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik (felsőfokú végzettség előny).
Érdeklődik a pénzpiaci lehetőségek iránt.
Szereti a változatos feladatokat.
Képes ügyfeleink igényeit megismerve, érdekeiket képviselve értékesíteni termékeinket.
Partnereink magas színvonalú kiszolgálása érdekében vállalja az állandó szakmai fejlődést

Feladatok
A nyertes pályázó feladata:
Meglévő, nagy értékű, kiemelt ügyfélkör gondozása, kiszolgálása,
Aktív közreműködés az értékesítésben, a szerződések megújításában,
Új piaci lehetőségek felkutatása

Elvárások
Ön az ideális jelölt, ha rendelkezik az alábbiakkal:
Legalább középfokú végzettség
Több éves pénzügyi, vagy ügyfél kiszolgálási tapasztalat, illetve referencia
Jó kommunikációs készség szóban, és írásban egyaránt
Ügyfél és szolgáltatás orientált szemlélet

Amit kínálunk:
Minőségi munkáért kiemelkedő, átlagon felüli jövedelem
Teljesítményalapú értékelés és elismerés
Professzionális háttér
Folyamatos készségfejlesztő, és szakmai tréningek
Csapatépítő rendezvények
Minőségi munkáért kiemelkedő jövedelem
Kiemelkedő karrier lehetőségek
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat OpenJobs
: info.openjobs2@gmail.com