Konzervgyári segédmunka

Állás leírása A lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk konzervgyári segédmunkásokat május 18.-ai indulással
Feladatok:
- zöldségek,gyümölcsök válogatása
- szalagmunka
- áru raktározása
- munkaterület tisztán tartása
Elvárások:
- Nehéz fizikai munka végzése
- Precíz, megbízható, motivált munkavégzés
- Csapatszellem
Amit kínálunk:
Német munkaszerződés
- Szállást biztosítunk, költségét a munkavállaló utolag (250 EUR/hó/fő; fizetésből vonja.
- Betegbiztosítás és társadalombiztosítás teljeskörű ügyintézése, melynek költségei a munkaadót terhelik
- Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld (szabadság és karácsonyi pénz)
Feltételek:
- Korhatár: 50 év alatti munkakeresők jelentkezését várjuk
- Munkavégzés helye: Bréma Németország
- Munkábaállás időpontja: azonnal
- Munkaidő beosztás: teljes munkaidő,napi 8 óra,heti 40 óra
- Jövedelmezés: bruttó 8,91 EUR/óra.
Jelentkezést várunk munka1017@gmail.com vagy telefonon 70 4150034
Munkavégzés helye Németország Bréma Konzervgyár
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Nagy Valária
: 06704150034
: munka1017@gmail.com