Telefonos szerződés előkészítő

Állás leírása Nemzetközi háttérrel és biztos pénzügyi alapokkal rendelkező vállalat, szerződései telefonos előkészítéséhez keres Kollégát.
Tapasztalatlan de érettségivel rendelkező jelentkezők érdeklődését ugyanúgy szívesen várjuk mint kipróbált call-centeresekét.

Elvárjuk, hogy a jelentkező jól kommunikáljon, legyen pontos és szorgalmas, értsen egy kicsit a számítógéphez, valamint rendelkezzen érettségi bizonyítvánnyal.

Munkaidő: 8 órás délelőtt-délután;
Munkabér: fix alapbér + teljesítménybónuszok;
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerületében.

Feladatok:
- Szerződések telefonos előkészítése;
- Árajánlat készítése számítógépes program segítségével;
- Kimenő telefonhívások;
- Adminisztráció.
- Tárgyalási időpontok egyeztetése;

e-mail címre küldött önéletrajzzal.
Munkavégzés helye Budapest IX. kerülete
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Nemzetközi hátterű nagyvállalat