Marketinges-értékesítő

Állás leírása A hozzánk hasonló mikrovállalkozásoknál a két pozíciót rendszerint egy munkatárs tölti be. Mivel a tevékenységünk nem szokványos értékesítést igényel, a hatékonyság megkívánja hogy ezt a két területet összekapcsoljuk.

Feladatai:

Informatikai szolgáltatások (akár látens) igényeinek felkutatása, ezen igényekre (gyakran konzultatív értékesítés útján) megoldások kínálása a céges portfólióból
Meglévő online üzleti alkalmazások, szoftverek értékesítése elsősorban a KKV szektor részére
Versenyanalízis
Új, profilba vágó piaci rések, lehetőségek felkutatása

Elvárások:

Marketing-értékesítési területen ("B-2-B") szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat,
Meglévő, élő kapcsolatok kis és középvállalatok irányába
Középfokú szakképesítés (nem feltétlen marketing szakirányú, de a pozícióban kamatoztatható)
Kitűnő kommunikációs képesség: megfelelő formai, választékos kommunikáció személyesen, telefonon és e-mailben
Szorgalom, motiváltság és lojalitás
Alap szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

Számlaképesség
Saját gépkocsi használat a próbaidőre (természetesen költségtérítéssel)
Ajánlólevél az előző munkaadótól

Amit nyújtunk:

Fiatal, lendületes csapat, produktív környezet
Fix, középvezetői szintű alapbér
Kötelen munkaidő
Folyamatos megrendelés megszerzése esetén folyamatos jutalék
Képzések, mobiltelefon, laptop, céges gépkocsi

Teljesítmény elvárások teljesítése esetén:

Csapatépítő tréningek
Cafetéria
Év végi bónusz
Fizetés 150.000 +
Munkavégzés helye Kötetlen
Feladva 12/06/2017