értékesítés

Állás leírása Feltételek:

Feladatok
- A mindenkori tervszámok teljesítése.
- a társaság magán felhasználói ügyfélkörének bővítése
- vállalati ügyfelek bővítése
- feltöltő kártyák értékesítése
- voip Asterix telefonközpontok értékesítése
- A napi munka mellett folyamatos ismeretfejlesztés és a telekommunikációs piac változásainak figyelemmel kísérése.

Elvárások
- Ügyfélközpontú gondolkodásmód.
- Sikerorientált szemlélet, együttműködő, pozitív személyiség.
- Kiváló szóbeli kommunikációs készség
- Magabiztos és kedves fellépés.
- Problémamegoldó képesség.
- Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előny

- Korábbi sikeres értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk

- Színvonalas, modern munkakörülmények.
- Fiatalos, lendületes, eredmény orientált csapat.
- Teljesítményorientált versenyképes jövedelem.
- Folyamatos ingyenes szakmai továbbképzés.

Magyarország minden megyéjében üzletkötőket keres mobilszolgáltató cég, verhetetlen percdíjakkal.
A munkakőr fő vagy mellékállásban is betölthető.
Kiemelt bérezés
Fizetés 150000-200000
Munkavégzés helye Magyarország
Feladva 12/06/2017