Területi értékesítés

Állás leírása Területi értékesítési vezetőket

(Pécs, Győr, Debrecen, Budapest, Szeged, Székesfehérvár, Veszprém, Miskolc, Kecskemét, Szolnok, Zalaegerszeg)
keresünk

Feladatok:
• vendéglátóipari egységek megkeresése, kapcsolatok kiépítése, akvirálása
• ügyféligények feltérképezése, értékesítés
• ügyfelek elvárásainak kezelése
• értékesítési tervek teljesítése
• együttműködés a tulajdonosokkal
• az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
Elvárások:
• főiskolai diploma (pénzügyi végzettség nem elvárás)
• kiváló tárgyalóképesség, megnyerő kommunikáció
• ügyfélorientált gondolkodásmód
• határozott és magabiztos fellépés
• minimum 2 éves értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• professzionális szakmai és értékesítési képzések
• hosszú távú karrier lehetőség
• rugalmas időbeosztás
• csapatmunka
• másodállásban is végezhető munkalehetőség
• teljesítményarányos jövedelem
• folyamatos jutalékbevétel teljesítmény alapján
• incentív utak
Munkavégzés helye Országos
Feladva 10/11/2017