IT Support állások

Állás leírása Olyan IT Supportost keresünk, akire az alábbi feladatokat szeretnénk rábízni:
- átadott webáruházak ügyeinek intézése
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- a felmerülő hibák javítása,
- új funkciók leprogramozása

Ha szereted a kihívást jelentő feladatokat, szívesen kommunikálsz szóban és írásban, szeretsz programozni és szereted, ha konkrét, gyakorlati problémákat oldhatsz meg, akkor itt a helyed!

Azt szeretnénk, hogy ilyen légy:
- jó kommunikációs készségű
- ismerd jól a HTML, CSS, PHP, MySQL, JS nyelveket
- lehetőleg ismerj egy-két tartalomkezelő (CMS) rendszert
- ismerj, és tudj alkalmazni legalább egy JS framework-öt
- képes vagy az új programok és technológiák gyors elsajátítására
- könnyedén meg tudod oldani az összetett, nagy figyelmet és pontosságot igénylő feladatokat

Előny:
- webfejlesztéssel, weboldalakkal kapcsolatos tapasztalat
- webes projektmenedzsmentben vagy supportban szerzett tapasztalat
- Joomla ismeret
- tapasztalat szerverek üzemeltetésében, karbantartásában

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetést
- Jó csapat, fiatalos, vidám légkört
- Lehetőséget a folyamatos szakmai fejlődésre
- Rugalmas munkaidőt
Munkavégzés helye Debrecen
Feladva 10/11/2017