HR szakembert keresünk

Állás leírása Olyan tehetséges HR szakemberek jelentkezhetnek Magyarország teljes területéről, akik szeretnének ezen a területen kiemelkedően sikeresek lenni. A pályázónak lehetősége nyílik szakmai fejlődésre.

A HR szakember feladatai az alábbiak lesznek:

Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása
Személyügyi és munkaügyi adatok nyilvántartása
Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása, jelentések, statisztikák készítése
Munkaviszonnyal összefüggő adminisztratív feladatok ellátása, munkatársak ki- és beléptetése
Törvényi és jogszabályi változások nyomon követése
Részvétel a HR tervezésben és megvalósításban
Döntéselőkészítés
Részvétel a munkaviszonyhoz és egyéb munkavégzéshez kapcsolódó pályázatok előkészítésében, adminisztrálásában
A vállalati képzés előkészítése és adminisztrálása
Új belépő munkatársak beintegrálása
Csapatépítő rendezvény szervezésre

Elvárások:
- HR-es gazdasági felsőfokú végzettség
- Irodai számítógépes ismeretek
- Szorgalmas és pontos munkavégzés
- Nyitott legyen új ismeretek megszerzésére
- Jól terhelhető és proaktív szemléletmód

Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:
- Szakmai tapasztalat
- Angol nyelvismeret

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye Debrecen
Feladva 01/14/2018