Mérlegképes Könyvelő

Állás leírása Jászfényszarui multinacionális cég az alábbi munkakörre vár jelentkezőket:

KÖNYVELŐ
(határozott időtartam 3-6 hónapra)
Feladatok:
• Havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása
• Havi főkönyv – analitika készítése, egyeztetés
• Eltérések feltárása, gyors megoldása
• Bérfeladások ellenőrzése, könyvelése
• ÁFA bevallás elkészítése
• Folyamatos kapcsolattartás belső és külső partnerekkel (SSC központtal)
• Statisztikák elkészítése
• Szállítói számlák kontírozása ( HAS és USGAAP alapján)
Elvárások:
• Számviteli végzettség ,minimum mérlegképes könyvelői végzettség
• Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek
• min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – magas szintű Excel ismeret
• Rugalmasság, megbízhatóság
• Jó problémamegoldó képesség
• Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez
Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• multinacionális környezet
Előny:
• környékbeli lakóhely

Elvárások:
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – magas szintű Excel
Fizetés 350 000HUF
Munkavégzés helye Jászfényszaru
Feladva 12/06/2017