Értékesítési képviselő

Állás leírása Környezetkímélő nyomdaipari megoldásokat nyújtó partnercégünk számára Értékesítési képviselő munkatársat keresünk budapesti és Pest megyei munkavégzésre.

Feladatok:
- A cég teljes nyomdaipari, bélyegző, valamint lézeres jelöléstechnikai termék/szolgáltatás palettájának értékesítése Budapest és Pest megye területén
- Potenciális új ügyfelek felkutatása
- A viszonteladói partnerhálózat folyamatos bővítése
- Beszerzési pályázatok elkészítésében való közreműködés
- Értékesítési akciók kialakításában való aktív közreműködés, azok lebonyolítása
- Értékesítési célú rendezvényeken és ügyféltalálkozókon való részvétel
- Havi egy hírlevél elkészítése
- Internetes értékesítési csatorna kialakításban való aktív részvétel
- Heti és havi jelentések, vevőelemzések elkészítés

Elvárások:
- Értékesítésben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
- Legalább középfokú végzettség, szakirányú végzettség előny
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Proaktív, motivált személyiség
- Határozott, talpraesett, optimista, nyitott személyiség
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
- Önálló, precíz munkavégzés
- Ügyfélközpontúság
- Felelősségteljes feladatkezelés
- Magas fokú precizitás
- Kreativitás
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
- Angol nyelvtudás előny
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest és Pest megye
Feladva 12/06/2017