Könyvelő

Állás leírása Ügyvezetési és számviteli szolgáltatásokat nyújtó multinacionális megbízó cégünk számára Könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Az ügyfelek adatainak könyvelése, iratrendezés, adatrögzítés ellenőrzése, a teljes körű könyvelés koordinálása
- Az elektronikus könyvtár rendezése a cég sztenderdnek megfelelően
- Banki ügyintézés, fizetési procedúra menedzselése, átutalási megbízások elkészítése,
utalások végrehajtása, adminisztratív ügyintézés
- Nyilvántartások egyeztetése (analitika, főkönyv, I/C, adófolyószámlák, szállítók, vevők, készletmozgások, tárgyi eszköz analitikák)
- Eredmény- és egyéb pénzügyi kimutatások, mérlegek, jelentések, menedzsment riportok, beszámolók, konszolidáció, adó-és egyéb bevallások, hatósági bejelentések, illetve egyéb kimutatások és jelentések készítése, a magyar jogszabályok, US GAAP, IFRS szerint
- Könyvvizsgálat lebonyolítása
- Adóvizsgálatban történő közreműködés, az ügyfél képviselete
- Éves menetrend összeállítása, havi feladatokra bontva
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyarul és angolul, telefonon, írásban, szervezés és részvétel a személyes vagy konferencia megbeszéléseken
- Könyvelő asszisztensek bevonása a kevesebb szaktudást igénylő munkafolyamatokba
- Az elkészült feladatok bemutatása a csoportvezetőnek, jóváhagyás, ellenőrzés és visszacsatolás céljából
- Kintlévőségek nyomon követése és behajtása
- A Timesheet pontos vezetése heti rendszerességgel

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelő végzettség
- 3-5 éves könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Erős számítástechnikai ismeret, könyvelési szoftverek ismerete előny
- Csapatszellem, jó csapatjátékos hozzáállás és önálló munkavégzésre való képesség
- Ügyfélközpontúság
- Pontos, precíz munkavégzés
- Analitikus gondolkodásmód
- Stressz-és monotonitás-tűrés
- Határidők betartása
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/06/2017