Területi képviselő

Állás leírása Megbízó cégünk számára Területi képviselő kollégát keresünk mosdóhigiéniai termékek és belépőszőnyeg bérlés értékesítésére Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megye területére.

Feladatok:
- Új ügyfelek akvirálása, a cég szolgáltatásának, illetve termékeinek értékesítése
- Személyes látogatások szervezése és lebonyolítása Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megyében
- Szolgáltatási, illetve késztermék értékesítési szerződések megkötése, rögzítése és dokumentálása
- A megkötött szerződések aznapi eljuttatása e-mail-en, illetve havi szinten eredetiben és összesített formában az értékesítési és marketing asszisztens felé
- A látogatások eredményeinek rögzítése a cég CRM rendszerében
- A területileg az üzletkötőhöz tartozó tartozással rendelkező ügyfelek felkeresése, a kintlévőség behajtása
- Havonta 1 alkalommal a biatorbágyi központban meetingen való részvétel

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- 3-5 éves értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
- Élő, naprakész kapcsolatrendszer cégekhez
- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
- Ügyfélközpontúság
- Önállóság, megbízhatóság, lojalitás
- Határozott fellépés
- Agilis, proaktív személyiség
- Rugalmas hozzáállás, utazásra való hajlandóság
- Ápolt, rendezett megjelenés
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
- Szegedi vagy kecskeméti lakhely

Munkavégzés helye: Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megye
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megye
Feladva 12/06/2017