Kereskedelmi képviselő

Állás leírása Villányi borvidéken termelő feltörekvő pincészet keres

Munkatársat, részmunkaidős állásba.

Feladatok:
- A pincészet borainak értékesítése kereskedelmi partnerek részére (Vinotékák, HoReCa partnerek, web áruházak, stb…);
- Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, folyamatos kapcsolattartás, rendelések felvétele, kiszállítása;
- Új üzleti partnerek felkutatása, akvizíciója;
- Borok fogyási adatainak részletes nyilvántartása;

Amit kínálunk:
- Rugalmas időbeosztás, önállóan alakítható munkarend;
- Jutalék alapú bérezés, aktivitási bonus rendszer;
- Céges mobiltelefon;
- Szakmai fejlődési lehetőség;
- Megbízási szerződés;

Elvárások:
- Középfokú kereskedelmi végzettség vagy bor/ital értékesítésben szerzett, több éves munkatapasztalat;
- Kitűnő kommunikációs készség, megbízható, független és precíz munkavégzés;
- Eredmény és vevőorientált hozzáállás;
- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű;
- Microsoft Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete;
Munkavégzés helye Budapest, Pest megye
Feladva 01/09/2018
Állás típusa Részmunkaidős állás