pénzügyi asszisztens

Állás leírása Nyugati színvonalú óbudai nyomdaipari vállalat keres munkatársat Pénzügyi asszisztens pozícióba.

Olyan fiatalos, lelkes, kultúrált megjelenésű, önmagára és környezetére igényes pályázók jelentkezését várjuk, akiknek fontos a folyamatos fejlődés.

Feladatok:
- pénzügyi feladatok ellátása
- könyvelővel, vezetőséggel való kapcsolattartás
- felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása

Elvárások:
- pénzügyi és számviteli területen szerzett tapasztalat
- Word, Excel, Outlook erős felhasználói szintű ismerete
- angol vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret
- pontosság, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság
- kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
- kultúrált megjelenés

Előny:
- MRC könyvelői program használatában való jártasság
- bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
- Babér bérszámfejtő program használatában való jártasság
- munkatapasztalat
- kiegyensúlyozott, magabiztos fellépés

Felajánlás:
- versenyképes jövedelem
- igényes, nem dohányzó munkahelyi környezet
- hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye Budapest III.kerület
Feladva 11/13/2017