ÉRTÉKESÍTŐ

Állás leírása Ügyfelünk, egy 2005-ben alapított, magyar tulajdonú, jól ismert, saját szegmensének piacvezető egészségügyi szolgáltatója. Professzionális szűrővizsgálatokat kínál vállalati és lakossági ügyfélkörnek egyaránt. Bővülő csapatába, keresünk gyakorlott munkatársat az alábbi pozícióba:
ÉRTÉKESÍTŐ
Feladatok:
• a cég minőségi szolgáltatásainak szakértő értékesítése
• új ügyfelek felkeresése, ügyfélkör bővítése
• személyes tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
• folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel
• a szolgáltatási projektek követése, professzionális teljesítése
• részvétel az értékesítési stratégiák és akciók tervezésében, végrehajtásában
• információnyújtás a társosztályoknak
• értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció és beszámolók (statisztikák) készítése
Elvárás:
• minimum középfokú végzettség/érettségi
• 2-3 éves értékesítési tapasztalat / releváns tapasztalat előny
• társalgási szintű angol nyelvtudás
• számítógépes irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
• kiváló kommunikációs és szervezési készség
• belsőleg motivált, maga elé célokat kitűző személyiség
• energikus, magabiztos fellépés
• önálló, munkájáért felelősséget vállaló személy
Amit kínálunk:
• alkalmazotti jogviszony
• versenyképes jövedelem
• stabil vállalati háttér
A biztos pénzügyi hátterű cég a kiválasztott jelölt számára kulturált, emberközpontú, irodai környezetet, jó csapatot, hosszú távú munkalehetőséget biztosít.
Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Feladva 11/13/2017