HR igazgatói asszisztens

Állás leírása Megbízónk, az energiaipar területén működő, multinacionális vállalat budapesti központjába HR igazgatói asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Az igazgató programjainak előkészítése, időpontok egyeztetése/követése
- A vezetők ill. a szervezet részére írásos anyag, fordítás készítése, fordítások kiadása, koordinálása
- Rendezvényszervezés (meghívók és feltételek biztosítása), tárgyalásokon jegyzőkönyvvezetés
- Külföldi -, belföldi utak szervezése, jegy-ill. szállásfoglalás, autórendelés
- Konferenciákra történő jelentkezés, ezzel kapcsolatos adminisztráció
- Vezető eszközellátása, irodaszer-rendelés
- Iratkezelés, számlák igazolásának koordinálása, megrendelések ügyintézése
- Nyilvántartások vezetése
- Gyorsposta, futárszolgálat megrendelése
- Bérszámfejtéshez szükséges időadatok rögzítése az SAP-ban, jelenléti ívek vezetésének ellenőrzése, valamint a jelenléti/távolléti adatokhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, munkaidő és szabadság nyilvántartása
- Az orvosi alkalmassági vizsgálatokra az időpontok egyeztetése, kapcsolattartás a vizsgálatokat végző céggel
- Céges mobiltelefonok, limit túllépés figyelése
- Céges gépjármű megállapodások aláíratása, nyomon követése

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Tárgyalóképes, kiváló angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
- 3-5 éves vezetői asszisztensként szerzett szakmai tapasztalat, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
- Jó rendszerező képesség
- Önálló, pontos, precíz, gyors, hatékony munkavégzés

Munkavégzés időtartama: 1 év, mely a hosszú távú munkavégzés lehetőségét is magában foglalja
Munkavégzés helye Budapest, V. kerület
Feladva 11/13/2017