GÉPÉSZ/SZERVÍZTECHNIKUS

Állás leírása Mezőgazdasági gépeket forgalmazó budapesti központú cég megbízásából keresünk hosszú távra
GÉPÉSZ/SZERVÍZTECHNIKUS munkatársat.

Feladatok:
Szervíz szolgáltatás ellátása (gép karbantartás, hibajavítás, alkatrész csere)
Meglévő ügyfélkör kezelése
Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
Gépátadás, alkatrész utánpótlás

Elvárások:
Szakirányú technikus / felsőfokú végzettség (mezőgazdasági gépész-, gépész)
Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
Nyugodt, türelmes személyiség
Jó szervező készség, széles látókör, rugalmasság
Szakma iránti elhivatottság

Munkavégzés helye:
nagyrészt Dunántúl

Amit kínálunk:
Szakmai továbbfejlődési lehetőség
Biztos háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes fizetés + autó, telefon, laptop

Előny:
Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (mezőgazdasági gépész-, gépész)
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Munkavégzés helye Dunántúl jellemzően
Feladva 11/13/2017